Kariera

Kariera


Zapraszamy do współpracy osoby dobrze zorganizowane, komunikatywne i empatyczne, z entuzjazmem podchodzące do powierzonych im zadań,  odznaczające się wysoką kulturą osobistą i dobrą prezencją.

Od kandydatów oczekujemy prowadzenia własnej działalności gospodarczej lub gotowości do jej założenia, sumienności i zaangażowania, wysokiej kultury pracy oraz gotowości do ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

Doświadczenie w branży nieruchomości lub marketingu oraz znajomość języków obcych będą dodatkowym atutem.

Gwarantujemy pracę w przyjaznej atmosferze, atrakcyjny system wynagrodzenia (prowizja plus premia od wypracowanego dochodu po roku współpracy); możliwość budowania własnego zespołu agentów; szereg niezbędnych szkoleń, zapewniających sukces w branży nieruchomości; dostęp do nowoczesnych narzędzi, ułatwiających pracę agentom; pomoc ze strony doświadczonych kolegów oraz wsparcie działu prawnego.

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: biuro@dimhouse.pl

Prosimy o dopisanie do aplikacji następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a) RODO – Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Zostałem poinformowany o tym, że:

  • Administratorem danych osobowych jest firma Duże i Małe Nieruchomości Justyna Parzych (dalej DIM) mająca siedzibę w Warszawie (03-707), przy ul. Floriańskiej 6/2.
  • Dane zbierane są  w celu utrzymania możliwości kontaktu oraz w związku z prowadzoną rekrutacją.
  • Dane kontaktowe w sprawie ochrony danych to: biuro@dimhouse.pl.
  • Kategorią odbiorców danych są osoby upoważnione w DIM do przetwarzania danych osobowych. Dane będą przechowywane do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w przedmiotowym celu lub do momentu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.
  • Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo żądania od administratora danych dostępu do swoich danych osobowych, ma prawo do ich sprostowania, edycji, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  • Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia wcześniej wydanej zgody w dowolnym momencie, co nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani wymogiem umownym, jednak jest niezbędne do realizacji w/w celu przetwarzania danych.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z kandydatami, odpowiadającymi profilowi firmy.